Główne zalety szatni automatycznych

Szatnia automatyczna to nic innego, jak transporter służący do przechowywania ubrań. Może być wykorzystywana w rozmaitych miejscach użyteczności publicznej, na uczelniach, w kinach czy teatrach. Coraz częściej montowana jest także w większych pralniach, służąc automatyzacji pewnych działań. Jakie są główne zalety szatni automatycznych?

Uniwersalność
Szatnie automatyczne można idealnie wkomponować w każde, nawet niewielkie pomieszczenie. Zarówno kształt, jak rozmiar transportera swobodnie dostosujemy do wielkości i rozkładu pomieszczenia. Szatnia składa się modułowych części, które można ze sobą dowolnie łączyć, dopasowując ją do potrzeb danej pralni. Uniwersalność i swego rodzaju elastyczność jest zdecydowanie jedną z największych zalet tego rozwiązania.

Funkcjonalność
Owszem, możemy w pralni stworzyć miejsce z wieszakami na odzież, ale zastanówmy się czy pracownik biegający między rzędami ubrań jest w stanie sprawnie je wyszukiwać i szybko przekazywać klientom? Transporter automatyczny charakteryzuje się ogromną funkcjonalnością. To całkowicie zautomatyzowany system, który fantastycznie usprawnia pracę. Wieszaki przesuwają się automatycznie i wyszukiwane są za pomocą numeru w systemie.

Estetyka
Szatnie są wykonane z doskonałej jakości materiałów, co sprawia, że są nie tylko trwałe, ale i estetyczne. Wyglądają bardzo profesjonalnie i nowocześnie. Z pewnością są w stanie budować lepszy wizerunek pralni w oczach klientów. Jeżeli do transportera dodamy odpowiednie wieszaki oraz numerki, taki element wyposażenia wnętrza będzie wzbogacał przestrzeń, nie zabierając jednocześnie wiele miejsca.

Usprawnienie pracy pralni
Pracownicy pralni mają wiele zadań. Choć wiele czynności jest zautomatyzowanych, nie brakuje również i takich, w które trzeba włożyć sporo pracy. Przykładem może być chociażby sortowanie ubrań przed wrzuceniem ich do pralnic. Dlatego wszystko, co usprawnia pracę jest na wagę złota. Dotyczy to szczególnie większych pralni z dużą ilością klientów. Osoba przyjmująca klientów za ladą powinna móc się skupić wyłącznie na ich obsłudze. Jednak w tej sytuacji kolejnego pracownika należałoby zatrudnić do wyszukiwania i odwieszania ubrań. Nie każdą pralnie na to stać. W efekcie pracownik za ladą musi niejednokrotnie zostawiać klientów i udawać się do szatni, aby znaleźć wypraną odzież lub zawiesić w szatni ubrania przeznaczone do prania. Szatnie automatyczne są doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Pracownicy mogą dzięki nim wykonywać swoje obowiązki szybciej i wydajniej.

Powiązane artykuły

Kontakt
email : kontakt@koalicjacr.pl
O nas

Jesteśmy grupą specjalistów z branży pralniczej. Pragniemy podzielić się swoim doświadczeniem i udzielać porad innym. Zapraszamy do czytania.

Zaprzyjaźnione firmy