Kompleksowe wsparcie dla branży pralniczej: poznaj ofertę firmy Sovrana

Rynek pralniczy jest bardzo specyficzny i działalność na nim wymaga dogłębnej wiedzy. Dlatego jeśli zamierzasz otwierać przedsiębiorstwo w tej branży, warto mieć wsparcie ekspertów, żeby stworzyć biznes, który odniesie sukces. Oczywiście zawsze metodą na sukces jest franczyza, kiedy kupujesz już gotowy pomysł na działalność, jednak metoda ta ma liczne ograniczenia. Teraz już nie musisz wybierać między samodzielnością i wsparciem.

Możesz otworzyć własną pralnię, korzystając ze wsparcia, jakie proponuje firma Sovrana. Sovrana to marka obecna na rynku pralniczym już od ponad dwudziestu lat. Początkowo pod tym szyldem działały pralnie, następnie oferta poszerzyła się o współpracę z producentami sprzętu i wdrażanie nowych technologii na polskim rynku. W ofercie znalazły się też gotowe koncepcje pralni pozwalające na wdrożenie od pomysłu do pralni gotowej pod klucz. Obecnie Sovrana także wspiera biznesmenów na rynku pralniczym, przede wszystkim doradzając w zakresie wyboru lokalu, jego wyposażenia i zaprojektowania. Pomaga też stworzyć ofertę oraz przeszkolić personel. Wśród propozycji jest też sprzedaż oraz serwis urządzeń.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Sovrana?
Dwadzieścia lat obecności na rynku pralniczym pozwoliły na dogłębne poznane go. To doświadczenie, z którego możesz skorzystać, żeby nie „wynajdować koła na nowo”. Sovrana zaprojektowała, wyposażyła i uruchomiła ponad tysiąc pralni, a to naprawdę imponujący wynik.

Sovrana wspiera innowacyjne technologie. Dzięki współpracy z tą firmą możesz wprowadzić do swojej oferty na przykład innowacyjne systemy wet cleaning, które stanowią najlepszą alternatywę dla klasycznego czyszczenia na sucho.
Sovrana oferuje też liczne rozwiązania ekologiczne, a trend green washing jest dziś wybijającą się tendencją w branży pralniczej.
Sovrana oferuje także wypożyczenie urządzeń do pralni wodnej, dzięki czemu możesz na początku nie inwestować w zakup sprzętu pralniczego, co pozwala zminimalizować nakłady finansowe konieczne do uruchomienia swojej pralni
Sovrana jest też liderem, jeśli chodzi o nowość na polskim rynku, jaką są pralnie samoobsługowe SpeedQueen
Wśród innowacji wspieranych przez firmę Sovrana znajdują się też automatyczne systemy dozowania Christeyns

Szkolenia personelu pralni
Bardzo istotnym elementem oferty Sovrana są szkolenia dla pracowników pralni. Współczesne technologie wymagają dobrej wiedzy o tym, jak je stosować. A nowości na rynku oznaczają, że pracownicy powinni regularnie dokształcać się, by być na bieżąco. Warto pamiętać, że nawet najlepszy sprzęt nie wystarczy, jeśli pracownicy nie będą potrafili obsłużyć go tak, by maksymalnie wykorzystać jego potencjał. Inwestycja w kapitał ludzki ma najwyższą stopę zwrotu.

Szkolenia obejmują zarówno przygotowanie pracowników do podjęcia pracy w pralni – dotyczą wówczas obsługi pralnico wirówek i nabycia podstawowych umiejętności, jednak równie ważne są szkolenia dotyczące nowych technologii, na przykład prania w systemie IBW czy SoftWash a także na przykład z technik dywanowych.

Jednym słowem – firma Sovrana ze swoja szeroką ofertą będzie Twoim przewodnikiem, który poprowadzi cię przez trudny rynek pralniczy aż na sam szczyt i pomoże osiągnąć sukces, jakim jest dobrze działająca i przynosząca duże zyski własna pralnia.

Powiązane artykuły

Kontakt
email : kontakt@koalicjacr.pl
O nas

Jesteśmy grupą specjalistów z branży pralniczej. Pragniemy podzielić się swoim doświadczeniem i udzielać porad innym. Zapraszamy do czytania.

Zaprzyjaźnione firmy