Jak zorganizować przechowywanie odzieży w pralni?

Prężnie działająca pralnia powinna posiadać odpowiednio zorganizowane i wyposażone miejsce do przechowywania ubrań. Doskonałym rozwiązaniem jest system Portabiti stworzony przez firmę Metalprogetti. To idealna opcja pozwalająca właściwie zagospodarować nawet minimalną przestrzeń. System jest niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Znajduje zastosowanie zarówno w małych zakładach pralniczych, jak i wielkich pralniach przemysłowych. Sprawdzi się także w szatniach oraz garderobach.

Unikalne cechy systemu Portabiti
Firma Metalprogetti połączyła doskonałej jakości materiały oraz specjalne metody konstrukcyjne. Dzięki temu system daje możliwość przechowywania dużej ilości odzieży na ograniczonej przestrzeni. Dzięki systemowi redukowany jest czas przeznaczony na umieszczanie upranych ubrań w transporterze. Pracownicy pralni mogą z łatwością odszukać konkretną odzież. System wyposażony jest w automatyczne lub manualne lokowanie ubrań. Korzystając z klawiatury pracownik może bardzo szybko odnaleźć konkretną rzecz lub umiejscowić ją w danym miejscu wprowadzając konkretny numer pozycji. Co istotne, nie musi wybierać pojedynczych sztuk odzieży. Ma możliwość wprowadzenia od razu kilku ubrań, które są dostarczane jedno za drugim. Transporter został wyposażony w precyzyjny system kalkulacyjny, który wybiera najkrótszą i najszybszą drogą dostarczenia odzieży.

Niewątpliwą zaletą systemu Portabiti jest łatwość montażu i utrzymania. Wielkość i kształt transportera można dostosować do wymiarów i układu danego pomieszczenia. System jest elastyczny i rozwiązuje problemy z ograniczoną ilością miejsca do przechowywania. Sprawdza się też w pomieszczeniach o nietypowych wysokościach. Transporter można, bowiem zainstalować na kilku poziomach, zwiększając pomierzchnię przechowywania. Transporter może być umieszczony nawet bardzo wysoko. Manualny lub automatyczny system transportowania odzieży rozwiązuje problem niedostępności odzieży umieszczonej na najwyższym poziomie. Każdy właściciel pralni dopasuje go do indywidualnych potrzeb i możliwości lokalowych.

Pracownik pralni nie musi pozostawiać klienta samego za ladą w momencie wyszukiwania ubrań. Może być cały czas obecny, a jednocześnie wyszukiwać lub odkładać ubrania do transportera. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak bardzo to rozwiązanie zwiększa komfort pracy. Lepsze zorganizowanie przechowywanej odzieży oznacza lepszą organizację pracy, mniej problemów z szukaniem ubrań, mniej pomyłek oraz krótszy czas obsługi, a co za tym idzie wzrost poziomu zadowolenia klientów.

Powiązane artykuły

Kontakt
email : kontakt@koalicjacr.pl
O nas

Jesteśmy grupą specjalistów z branży pralniczej. Pragniemy podzielić się swoim doświadczeniem i udzielać porad innym. Zapraszamy do czytania.

Zaprzyjaźnione firmy