Nowoczesny sposób przechowywania odzieży dla pralni

Innowacyjne szatnie automatyczne to bardzo ciekawe rozwiązanie, które niedawno trafiło na nasz rynek. Ten prosty pomysł w zasadzie zupełnie rozwiązuje problemy typowe dla miejsc użyteczności publicznej i nie tylko. Poza szkołami, kinami czy teatrami, system znajduje coraz większe zastosowanie w sektorze prywatnym, w takich biznesach, jak np. pralnie. Zdecydowaną zaletą tego mechanizmy jest to, że oszczędza czas i przestrzeń. W dotychczasowych, tradycyjnych szatniach klienci muszą mierzyć się z mozolnym i długim szukaniem bądź wydawaniem odzieży przez szatniarzy. Z kolei wersja automatyczna posiada bardzo dużą pojemność garderoby na stosunkowo małej powierzchni oraz automatyczne sterowanie, które znacznie przyśpiesza cały proces wydawania. Trzeba też wspomnieć o ciekawym designie i estetycznym wyglądzie szatni, która będzie świetnie prezentować się np. w pralni, świadcząc o jej profesjonalizmie.

Każdy z nas ma niemiłe doświadczenia związane z kolejką w szatni. Zwykle wiąże to ze stratą naszego cennego czasu, chaosem czy nawet spóźnieniem. Oczekiwanie na odbiór garderoby potrafi być uciążliwe, szczególnie zimą, gdy np. śpieszymy się na spotkanie a przed nami stoi 15 osób. W odpowiedzi na współczesne bolączki szatniarski, nowoczesna technologia opracowała innowacyjne rozwiązanie, jakim są szatnie automatyczne z manualnym lub elektronicznym systemem wyszukiwania garderoby. System ten pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, jaka została przewidziana na szatnię. Wszelkiego rodzaju instytucje publiczne czy firmy prywatne, jak pralnie chemiczne zyskają wiele, wyposażając się w takie rozwiązanie. Przede wszystkim znacznie podniosą komfort swoich użytkowników czy klientów i znacznie usprawnią codzienną czynność, jaką jest korzystanie z szatni. Obecnie już w większości projektów nowo powstających obiektów publicznych od razu uwzględnia się montaż szatni automatycznych właśnie ze względu na ich wspomniane walory funkcjonalne i estetyczne. Prowadzisz pralnię? Pomyśl o tym rozwiązaniu, które w przyszłości stanie się naszą codziennością.

Rozwiązanie idealne dla…
System szatni automatycznych to rozwiązanie opracowane dla miejsc o intensywnym ruchu, gdzie przede wszystkim oddaje się na przechowanie odzież. Wynalazek ten posiada wiele praktycznych i ekonomicznych funkcjonalności, które znajdą szerokie zastosowanie w rozmaitych instytucjach czy firmach. Tego rodzaju szatnie perfekcyjnie sprawdzają się w małych pralniach chemicznych, jak również w dużych pralniach przemysłowych, w szatniach, garderobach szkół, kin, teatrów, oper czy nawet zwykłych biur. Szatnie automatyczne, oferowane przez firmę Sovrana, są często dodatkowo wyposażone w automatyczny system wybierania. Działa on tak, że pozwala na wprowadzenie numeru danej pozycji odzieży, która automatycznie zostaje przetransportowana do operatora. Taka inteligentna funkcjonalność pozwala też na wprowadzenie kilku pozycji odzieży jednocześnie, które będą sukcesywnie transportowane do operatora po kolei. Wykorzystanie precyzyjnego systemu kalkulacyjnego sprawia, że transporter zawsze wybiera krótszą drogę tak, aby dostarczyć daną odzież w jak najszybszym czasie.

Czemu warto?
Przede wszystkim dlatego, że system ten oferuje możliwość przechowywania ogromnej ilości odzieży na minimalnej powierzchni, co znacznie redukuje czas, jaki przeznaczany jest na umieszczanie odzieży na transporterze. Jest to szczególnie użyteczne w pralni.

Powiązane artykuły

Kontakt
email : kontakt@koalicjacr.pl
O nas

Jesteśmy grupą specjalistów z branży pralniczej. Pragniemy podzielić się swoim doświadczeniem i udzielać porad innym. Zapraszamy do czytania.

Zaprzyjaźnione firmy