Jak otworzyć swoją pralnię? Pomoże ci Sovrana

Choć pralnie z pewnością są mniej popularne niż w czasach, gdy pralek automatycznych nie było, nadal sporo osób korzysta z ich usług i mogą być bardzo zyskownym przedsięwzięciem. Nic więc dziwnego, że sporo osób decyduje się na założenie firmy w branży pralniczej. Trzeba jednak pamiętać, że branża ta jest specyficzna i wymaga sporej wiedzy oraz rozeznania na rynku, by odnieść sukces.

Dlatego zakładając własną pralnię, warto zdecydować się na współpracę z firmą Sovrana, która gwarantuje wsparcie na każdym etapie procesu otwierania firmy w branży pralniczej. Co to oznacza? Sovrana pomoże ci znaleźć odpowiedni lokal oraz zaprojektować przestrzeń w sposób optymalny, wesprze także przy układaniu oferty oraz pomoże dobrać najlepsze urządzenia pralnicze. W ofercie firmy Sovrana są też szkolenia dla personelu, a wysokie kwalifikacje obsługi są w nowoczesnych salonach pralniczych niezwykle istotne.

Dlaczego powinieneś zaufać właśnie fachowcom z Sovrana? Firma ta jest obecna na rynku od q998 roku, czyli dość długo. Gdy powstała w Olkuszu, początkowo z zakres jej działalności wchodziło prowadzenie własnych prani, dzięki czemu pracownicy dobrze poznali ten rynek i mają duże doświadczenie od strony przedsiębiorcy. Kolejnym etapem była współpraca z zagranicznymi kontrahentami oraz przejście na model działalności opartej na przygotowywaniu kompleksowych planów uruchomienia pralni w pakiecie ze szkoleniami dla pracowników – zakup takiego pakietu umożliwiał otworzenie własnej pralni nawet osobom, które nie miały dobrego rozeznania na rynku.

Do chwili obecnej Sovrana ma na swoim koncie blisko tysiąc pralni w całym kraju uruchomionych w tym właśnie modelu gotowej koncepcji dla przedsiębiorcy. Obecnie Sovrana weszła też w niszę, jaką są pralnie samoobsługowe i zajmuje się między innymi uruchamianiem pralni samoobsługowych SpeedQueen, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Ponadto Sovrana oferuje też wyposażenie pralni, nie tylko urządzenia, ale też środki chemiczne i akcesoria, zajmuje się też serwisem i konserwacją profesjonalnego sprzętu pralniczego. W ofercie firmy znajdziemy też montaż szatni automatycznych, które mają swoje zastosowanie nie tylko pralniach, ale też w innego typu obiektach, na przykład w salach widowiskowych czy obiektach użyteczności publicznej.

Dlaczego warto współpracować właśnie z firmą Sovrana, gdy otwieram swoją pralnię? Wieloletnie doświadczenie opisane powyżej to na pewno ważny argument. Ogromnym atutem tej firmy jest też otwarcie na innowacyjne technologie, a w branż pralniczej bycie na czasie jest szalenie ważne. To właśnie Sovrana jako pierwsza wprowadziła do polskiej technologii wet cleaning, która stała się atrakcyjną alternatywą dla znanego wcześniej czyszczenia chemicznego. Firma oferuje też wyjątkowo nowoczesne urządzenia oraz szereg rozwiązań z nurtu tak zwanego green washing, czyli rozwiązania ekologiczne w branży pralniczej, takie jak biodegradowalne środki czyszczące do prania wodnego i czyszczenia chemicznego oraz nowoczesne agregaty działające w obiegu zamkniętym bez emisji trujących oparów.

Wszystko to sprawia, że Sovrana od lat jest liderem w branży pralniczej w Polsce i skorzystanie ze wsparcia jej ekspertów na najlepszy przepis na sukces, jeśli chcesz otworzyć własną pralnię.
 

Powiązane artykuły

Kontakt
email : kontakt@koalicjacr.pl
O nas

Jesteśmy grupą specjalistów z branży pralniczej. Pragniemy podzielić się swoim doświadczeniem i udzielać porad innym. Zapraszamy do czytania.

Zaprzyjaźnione firmy