5 powodów, by wybrać system Wet Cleaning, zamiast czyszczenia na sucho

Czyszczenia na mokro zupełnie zmieniło swoje oblicze. Wszystko za sprawą nowatorskiej technologii opatentowanej przez firmę Sovrana. Stworzyła ona cały system prania na mokro, który uwzględnia tak istotne elementy, jak specjalistyczne urządzenia o zaawansowanych opcjach programowania, łagodne dla środowiska i ludzi środki chemiczne, odpowiednie dozowanie detergentów oraz profesjonalne suszenie niepowodujące defasonowania się ubrań oraz zmian w ich teksturze. Czyszczenie na mokro to profesjonalna alternatywa dla czyszczenia na sucho. Proces jest całkowicie bezrozpuszczalnikowy i wykorzystuje specjalistyczny sprzęt do czyszczenia ubrań, które wcześniej oznaczane były etykietką "Tylko do czyszczenia na sucho". Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto wybrać system Wet Cleanig zamiast tradycyjnego czyszczenia na sucho:

Jest lepsze dla środowiska!
Czyszczenie na mokro eliminuje ryzyko zanieczyszczenia wody gruntowej perkiem (chemikaliami używanymi najczęściej do czyszczenia na sucho), co oznacza, że nasze otoczenie, rodzina, sąsiedzi są bezpieczniejsi nie mając kontaktu z toksycznymi substancjami. Czyszczenie na mokro jest także bardziej energooszczędne, niż czyszczenie na sucho. Pralnie w procesie Wet Cleaning zużywają zdecydowanie mniej prądu. Dla nas może to pozostać niezauważalne, ale dla naszego środowiska to ogromny plus.

Jest łagodniejszy dla naszej skóry
Przeprowadzono wiele badań nad perkiem i jego wpływem na nasze zdrowie. Perk przenika do organizmu po wdychaniu zanieczyszczonego powietrza lub po spożyciu zanieczyszczonej żywności lub wody. Jest mniej prawdopodobne, że będzie wchłaniany przez kontakt ze skórą, ale gdy raz dostanie się do organizmu, będzie przechowywany w tkance tłuszczowej. Czyszczenie na mokro jest bezrozpuszczalnikowe, nie powoduje żadnych alergii i nie pozostawia po sobie suchego, nieprzyjemnego zapachu.

Obejmuje duży zakres czyszczonych ubrań
Proces czyszczenia na mokro pozwala nam czyścić różnorodne ubrania, które nie mogą być prane chemicznie, w tym skóry i zamsz! Możemy profesjonalnie wyczyścić skórzane buty, torebki, buty UGG i wiele innych problematycznych elementów garderoby. Nawet ubrania, które do tej pory mogły być czyszczone wyłącznie w pralni chemicznej, teraz prane w wodzie nie tracą swoich kolorów, fasonu i wychodzą z pralnic bez szwanku. Najlepszym przykładem są garnitury oraz garsonki. W systemie Wet Cleaning wypierzemy bez obaw także odzież sportową przepuszczającą powietrze, a nawet puchowe kurtki czy płaszcze.

Powiązane artykuły

Kontakt
email : kontakt@koalicjacr.pl
O nas

Jesteśmy grupą specjalistów z branży pralniczej. Pragniemy podzielić się swoim doświadczeniem i udzielać porad innym. Zapraszamy do czytania.

Zaprzyjaźnione firmy

profesjonalne pralni przemysłowe sovrana